FAST SENCOR SWK 1792BK Rýchlovarná kanvica

  • 52 € 48 €
  • Nie je na sklade

Múdra rýchlovarná kanvica s reguláciou teploty. Možnosť nastavenia na 50/60/70/85/100 ° C. LED displej s priebežným zobrazením aktuálnej teploty po 1 ° C integrovaný v rukoväti je ďalšou skvelou vychytávkou tejto kanvice. Zobrazenie aktuálnej teploty vody aj po dokončení varu, a to až po dobu 30 min. Zvuková signalizácia začatia prevádzky aj pri dosiahnutí nastavenej teploty vody. Obojstranný vodoznak s variabilným farebným podsvietením v závislosti od priebehu varu (zelená - tyrkysová - modrá - fialová - ružová - oranžová - červená), ktorá je vhodná aj pre sluchovo postihnutých zákazníkov.Vyberateľný a umývateľný filter pre zachytenie nečistôt a usadenín, uskladnenie sieťového kábla v podstavci, výhrevné dno z nerezovej ocele so zakrytou vykurovacou špirálou, jednoduché otváranie veka pomocou stlačením tlačidla, bezpečnostné zaistenie viečka v uzavretej polohe. Stredový 360 ° konektor Otter.Tri režimy prevádzky:

ohrev vody na 100 ° C
ohrev vody na zvolenú teplotu a udržiavanie tejto teploty
ohrev vody na 100 ° C, vychladnutí vody na vopred nastavenú teplotu (50/60/70/85 ° C) a udržiavanie tejto teploty (vhodné pre krátkodobé prevarení vody pred dosiahnutím nastavenej teploty). Funkcia udržiavania teploty po dobu 30 min.Tri podsvietené elektronické tlačidlá integrovaná v rukoväti:

zapnuté / vypnuté
nastavenie teploty
udržiavanie teplotyTrojnásobné bezpečnostné istenie:

ochrana proti prehriatiu pri zapnutí bez vody
automatické vypnutie pri zdvihnutí z podstavca
automatické vypnutie po dosiahnutí navolené teplotyDĺžka prívodného kábla: 0,75 mNapätie a frekvencia: 220-240 V, 50/60 Hz

Farba: čierna

Načítám...