Pre Výrobcov HANDMADE

 

Zvýšiť predaj a viditeľnosť Vašich výrobkov a značiek
Umiestnite Vaše produkty na mojinterier.sk a využívajte všetky výhody!
 
 
Rast Vášho predaja
 
Pridanie produktov a zapojenie sa do Našej komunity Vám zabezpečí okamžitý predaj!
 
 
Kvalitných kupujúcich
 
Dodaváme Vám návštevnosť a konkretných zákazníkov priamo do Vášho eshopu/obchodíku na predajnom portáli, ktorí maju záujem kúpiť Vaše produkty!
 
 
Správa nad kampaňou
 
K dispozícií máte podrobnú štatistiku návštevnosti a preklikov na Vaše produkty, ktorá Vám pomôže pri vyhodnocovaní predaja.
 
 
SEO pre svoj eshop/obchodík na predajnom portáli
 
Umiestnením svojich produktov na mojinterier.sk a vytváraním ďalšími marketingovými nástrojmi, ako je vytváranie fotoinšpirácií s možnosťou označenia produktu na fotke cenovkou, uverejnením článku a videí si zvyšujete prostredníctvom liniek / Linkbuildingu / z mojinterier.sk vyššiu pozíciu aj pri vyhľadávaní v Google pre Váš eshop/obchodík na predajnom portáli.
 

Čo je Linkbuilding?
 
Linkbuilding je veľmi blízko prepojený so SEO. Pri linkbuildingu vytvárame spätné odkazy, ktoré umiestňujeme na sociálnych sieťach,v známych magazínoch, či fórach. Tieto odkazy zvyšujú viditeľnosť a silu Vašej stránky.
 
 
Čo Vám to prinesie?
 
Ak na Vašu stránku odkazujú silné médiá, odzrkadľuje sa to na návštevnosti a sile aj Vašho eshopu / obchodíku na predajnom portáli. Stránky s lepšou pozíciou vplývajú na výsledky SEO optimalizácie.
 

 

CHCEM SA STAŤ SÚČASŤOU TOHTO PROJEKTU