O nás

nabytok a byvanie

Nábytok pre Váš domov a interiér

Mojinterier.sk je novodobý internetový portál spájajúci nadšencov a profesionálov v oblasti dizajnu interiérov, domov a záhrad. Nájdeš tu tisíce inšpiratívnych obrázkov a produktov, rady, tipy, trendy z oblasti bývania a databázu profesionálov v danom odbore. Všetko, čo potrebuješ, na jednom mieste a z pohodlia tvojho domova!


STAVIAŠ DOM, RENOVUJEŠ BYT ALEBO ZARIAĎUJEŠ SVOJ INTERIÉR?Hľadaj produkty

Sme vyhľadávačom produktov slovenských a českých značiek, dizajnérov a handmade výrobcov na súčasnom trhu. Vďaka nášmu portálu máš prístup k širokej a stále aktualizovanej ponuke produktov, ktorú možeš filtrovať podľa množstva parametrov jednoducho a bez námahy.


Inšpiruj sa

Tisíce inšpirácií, ktoré podnecujú tvoju fantáziu a motivujú k vytvoreniu zaujímavého a unikátneho interiéru, exteriéru a domu.


Hľadaj profesionála

Najlepší odborníci zo Slovenska a Čiech na jednom mieste. Neustále aktualizovaná databáza interiérových dizajnérov, projekčných kancelárií, architektov, dodávateľov, remeselníkov a ďalších profesionálov v odbore, miesto umožňujúce jednoduchý a príjemný spôsob komunikácie s nimi.


Staň sa súčasťou komunity

Lajkuj, komentuj, pridávaj recenzie a ukladaj si do svojho profilu obľúbené produkty, články, fotografie, videá, profesionálov alebo iných užívateľov.