Trochu romantiky a umeleckého stvárnenia i pri kachliach

Nie sú kachle ako kachle. Zákazník má pri výbere dnes toho v ponuke omnoho viac. Viac ako dokáže rozlíšiť v záplave informácií a technických dát o výrobkoch. Žiaľ, napokon to väčšinou končí výberom podľa zliav a ceny...

 

 

Čo tak popustiť uzdu fantázii a získať trochu iný pohľad? Nevoliť iba zaužívaný stereotyp - veď ide o kachle a nič viac.

 

Dnešné trendy kultúry bývania a dizajnu nám ponúkajú oveľa viac. Kachle, ak si ich chceme a máme záujem skutočne vkusne zakomponovať, môžu navodiť atmosféru niečoho jedinečného a originálneho. Je to bytový doplnok ako každý iný. Investícia, ktorá si žiada svoju pozornosť po každej stránke.

 

To je skutočnosť. Ponuka prestížnych špičkových výrobcov vykurovacích telies nie je nedostupná. Použitie širokej škály výrobkov, ku príkladu od CASTELMONTE, je možné ľahko a vkusne zakomponovať do interiéru. Zladiť s tapetami, kobercom i závesom. Najnovšie keramické prvky od výrobcu Castelmonte s názvom „Muzika“ i s hudobným nástrojom, napríklad klavírom, atď.

 

 

Nič nie je nemožné. Kvalitná keramika ručnej výroby je výrobcom citlivo zakomponovaná do jednotlivých modelov. Jej vzory, napríklad Jarné kvety, Lux, či čipky, umožnia architektom plný priestor pre realizáciu. V konečnom dôsledku nadchnú nejednu dámsku dušu. Nehovoriac o ručne maľovaných motívoch, prípadne špecifickej štruktúre povrchov Lux. To je iba stručný príklad jedinečnosti použitých materiálov.

 

Je úplne jedno či máme záujem „iba“ o kachle na drevo, alebo skôr o kachle s kvalitnou použitou technikou na pelety/Eco, Cornelia, Sara, Marilyn/, prípadne teplovodným výmenníkom /Marilyn Hybrid/. Taktiež je dostupný model určený pre rozvod teplého vzduchu /Marilyn/. V prípade, ak má niekto záujem o kvalitné dominantné vykurovacie teleso, je najnovšie v ponuke model Isolda pellet.

 

 

Kachle na pelety Cornelia v bielej farbe skeletu /výber je z farieb čierna-matná, biela, bordová/ a odpovedajúcim keramickým obkladom - sú skvostom. Rovnako ako model Sara pelet  -biely skelet a keramika Bouquet.

 

To je iba vzorka z modelov, ktoré bez povšimnutia nechajú málokoho.

 

Je našim potešením, ak môžeme Vám - širokej verejnosti - ponúknuť čosi viac. Viac tepla a príjemnú atmosféru útulného a výnimočného interiéru za pomoci kachlí z našej ponuky.

 

Text, foto: CHOVA

 

  • Zdieľať

Načítám...