Malá renovácia kuchyne a kúpeľne, ktorá nezruinuje vašu peňaženku

  • 8.10.2018
  • MOJINTERIER.SK

Každý z nás túži raz za čas po zmene. Prerobiť celú domácnosť si však vyžaduje veľa času a hlavne peňazí. S týmito drobnými úpravami kuchyne a kúpeľne vdýchnete nový život svojmu domovu bez toho, aby vaša peňaženka trpela.

 

Vzorované uteráky a utierky

Ak je nový vzor na koberci alebo stene príliš veľkým sústom, prineste do svojej kuchyne a kúpeľne farbu práve na textíliách. Hravé uteráky, osušky a kuchynské utierky budú slúžiť ako dekorácia, zároveň zostanú praktickými pomocníkmi. Môžete ich meniť tak často, ako len chcete, takže vzhľad miestností bude vždy iný. 

Premiestnite riady

Ak na vašej kuchynskej doske postáva mixér a obrovské hrnce presvitajú cez sklenené dvierka na linke, premiestnite ich. Všetky technické predmety schovajte do nepriehľadných kabinetov a do otvorených poličiek vložte veci vašej obľúbenej farby alebo štýlu. Vystavte svoj obľúbený hrnček alebo keramiku.

Malé miesto na sedenie

Malý stolček alebo taburetka v zaujímavom štýle nestojí veľa, zato však skrášli priestor a prinesie novú funkčnosť. Na novej stoličke z dreva môžete sledovať posledné minúty bublaniny v rúre a presne tam aj horúci plech položiť, keď bude hotová. Ušetríte tak miesto na kuchynskej doske alebo stole. V kúpeľni si počas relaxačného kúpeľa môžete na stolček položiť sviečku alebo župan.

Barové stoličky

Vďaka nim môžete kuchynský ostrovček premeniť na pohodlné raňajkové miesto, alebo sedenie pre hostí. Vyberte 2-3 barové stoličky, ktoré budú ladiť s farebnou schémou kuchyne.

Jedlá záhrada

Skrášlite svoju kuchyňu prakticky. Pridaním byliniek v kvetináčoch prinesie do kuchyne život a vy si budete môcť odtrhnúť chutné lístky priamo pri príprave vášho obľúbeného jedla. Voľte bylinky, ktoré nepotrebujú priame slnečné svetlo a, samozrejme, nezabudnite ich pravidelne polievať.

 

[kvetinky]

Načítám...