Chcete jesť zdravšie, no milujete vysmážané jedlá? Jedlá z týchto fritéz obsahujú až o 80% menej tuku!

  • 13.10.2018
  • MOJINTERIER.SK

Rozhodli ste sa poupraviť svoj jedálniček a zaradiť doň viac zdravých jedál? Určite to zvládnete, no je možné, že občas sa vám zacnie po nezdravých jedlách, akými sú napríklad hranolčeky či nejaký vyprážaný rezeň. V takom prípade vás môže zachrániť teplovzdušná fritéza.

 

Samozrejme však nielen vtedy, teplovzdušná fritéza je správnou voľbou pre všetkých ľudí, ktorí by privítali prípravu jedla s nižším obsahom tuku. Tieto fritézy fungujú na princípe halogénového infračerveného výhrevného telesa, ktoré vám umožní rekordne rýchlu, no zároveň zdravú prípravu mäsa, zeleniny, syrov či už spomínaných hranolčekov. 

 

Či už teda varíte z mrazených polotovarov alebo čerstvých surovín, či už varíte len jedno jedlo alebo kompletné menu, tento pomocník sa vám naozaj môže zísť. Chutné jedlo vám pripraví s obrovskou úsporou času a čo je skvelé - to všetko bez pridania oleja či iných tukov. 

 

Tieto moderné fritézy navyše disponujú viacerými programami, ktoré vám umožnia okrem iného napríklad aj prípravu grilovaného kurčaťa, pizze, steakov, pečiva či rôznych koláčov. Fritézy je tiež možné načasovať, takže potrebné suroviny do nich môžete ráno pokojne vložiť a pri príchode z práce vás už doma bude čakať chutná, teplá večera. 

 

Nielen ľudí, ktorí sa snažia jesť zdravo, ale určite všetkých poteší, že takto pripravené jedlo má až o 80% menej tuku, než keby bolo pripravené v klasickej fritéze. Pri teplovzdušných fritézach totižto nevysmážate horúcim olejom, ale horúcim vzduchom.

 

S tým sa spája aj ďalšia výhoda, a to absencia akýchkoľvek nepríjemných zápachov. Určite viete, ako silno dokáže klasická fritéza “prevoňať” celý byt, s teplovzdušnou fritézou však tento problém zmizne.

 

Za vyskúšanie teda určite stoja, čo poviete?

 

Načítám...